umowa o pracę

pełny etat

Wynagrodzenie
3000 euro brutto miesięcznie

Do nowej branży firmy Vreespol “SOLARMEISTERS“ poszukujemy brygadzistów do kierowania zespołem pracowników przy układaniu instalacji elektrycznych, wodnych i gazowych w Niemczech.

Jako brygadzista będziesz zarządzał kilkuosobową grupą, której zadaniem w ramach małych i dużych projektów będzie układanie instalacji światłowodowych i elektrycznych. Twoja praca będzie polegać na planowaniu wykonania prac według otrzymanych dokumentów, nadzorowaniu prac polskich pracowników, pomocy w wykonywaniu zadań, raportowaniu o postępach w projekcie oraz dokumentowaniu wykonanych prac.
Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia, dokumenty i niemieckiego kierownika do kontaktu, oraz ubrania robocze do pracy, a także telefon i samochód służbowy.
Całą grupą będziecie pracować przy jednym projekcie jako kierownik i brygadzista.

Osoby wybrane w rekrutacji pojadą z koordynatorem z firmy Vreespol na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie po zatrudnieniu odbędzie się kolejny wyjazd na projekt gdzie wraz z koordynatorem zostaniesz przeszkolony z zakresu pracy, obowiązków oraz zadań jakie będziesz miał do wykonania. Nasz koordynator jest dostępny 24/7 telefonicznie lub w przeciągu kilku godzin może dojechać na miejsce w celu pomocy przy wyjaśnianiu zadań.

Możliwe jest rozpoczęcie pracy od zaraz.

Po trzech miesiącach próbnych, przechodzisz do pracy bezpośrednio w niemieckiej firmie.

Do 15. każdego miesiąca otrzymasz wypłatę na konto za przepracowane godziny w euro lub złotówkach.

Proszę pamiętać, że praca w firmie Vreespol gwarantuje opłacanie składek w niemieckiej służbie zdrowia (AOK, DAK, BKK-VBU) oraz składek emerytalnych (po 5 przepracowanych latach i osiągnięciu wieku emerytalnego – niemiecka emerytura wypłacana bezpośrednio na prywatne konto).

Nasz dział kadrowy wykona dla Ciebie wszystkie formalności z dodatkiem rodzinnym Kindergeld (od stycznia 2023 jest to 250 € na dziecko), a dział księgowości rozliczy dla Ciebie podatek i zorganizuje zwrot nadpłaconego podatku. Dlatego też prócz samego wynagrodzenia jest wiele możliwości zwiększenie dochodów.

Jest to dla nas nowa branża, którą wspólnie będziemy rozwijać.

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą i zapisy na rekrutację.

Zapisy na spotkanie rekrutacyjne

od poniedziałku do piątku:
od 7:00 do 16:00
tel. 91 402 31 00
email: office@vreespol.pl
po godzinach i w weekendy
tel: 517 742 709

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

Soboty
Vreespol Sp. z o.o., ul. Chojnicka 50, dawne Sady Trzcińsko- Zdrój, 74-510 Trzcińsko Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów instalacji światłowodów i przewodów elektrycznych,
  • komunikacja między kierownikiem projektu a polskimi pracownikami,
  • współpraca z kierownikiem budowy,
  • instruowanie i kierowanie podległymi pracownikami,
  • wsparcie i motywacja pracowników,
  • pilnowanie bezpieczeństwa pracy,
  • raportowanie postępów do kierownika projektu,
  • wykonywanie pomiarów i fotografowanie wykonanych prac,
  • szkolenie i instruktaż nowych pracowników,
  • samodzielne wykonywanie powierzonych zadań oraz dobór odpowiedniego sprzętu,
  • wspólna praca z pracownikami tj.:

– zabezpieczanie miejsca pracy oraz dobór narzędzi do pracy,
– prace ziemne przy wykonywaniu wykopu,
– układanie przewodów elektrycznych i przewodów pod światłowody,
– wykonanie robót nawierzchniowych i brukarskich,
– obsługa wszelkich maszyn i urządzeń (koparki, ładowarki, zagęszczarki, skoczki itp.)

Nasze oczekiwania

  • dobra znajomość języka niemieckiego – bez certyfikatu,
  • wykształcenie budowlane,
  • doświadczenie w instalacji światłowodów i przewodów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane ukończone wykształcenie na kierunku inżynieria budownictwa,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania kilkuosobowym zespołem,
  • chęć do pracy.

Poniższe umiejętności będą Twoim dodatkowym atutem na tym stanowisku:

  • doświadczenie w branży budowniczej.
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego z certyfikatem,
  • prawo jazdy kategorii B+E,
  • uprawnienia na koparkę lub ładowarkę,
  • doświadczenie w układaniu instalacji elektrycznych, wodnych, gazowych,
  • doświadczenie w pracach ziemnych,
  • jesteś pracowity i lubisz nowe wyzwania.

Oferujemy

  • zarobki na poziomie 3000,00 € brutto miesięcznie (przy pełnym etacie)
  • 5-dniowy tydzień pracy,
  • 8-godzinną pracę z przerwą na posiłek,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy,
  • telefon i samochód służbowy,
  • powrót do domu w razie pilnej potrzeby,
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • świetną ekipę współpracowników,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • po krótkim okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie,
  • możliwość dalszego kształcenia się i zdobywania umiejętności.

Gwarantujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech,
  • transport wygodnym klimatyzowanym busem,
  • komfortowe zakwaterowanie niedaleko projektu – z osobnym pokojem,
  • odbiór z miejsca zamieszkania lub dojazd we własnym zakresie,
  • samochód służbowy,
  • powrót do Polski w dniu zakończenia pracy,
  • wolne weekendy,
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane