Agencja pracy VREESPOL poszukuje dla firmy REMONIDIS Niemcy kierowców samochodów ciężarowych do pracy w okolicach Berlina.

Dla naszego kontrahenta firmy REMONDIS poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych z ważnym pozwoleniem na przewóz rzeczy i materiałów (kod 95). Praca w okolicach Berlina na samochodzie ciężarowym, hakowcu lub wywrotce z regularnym czasem pracy i wolnymi weekendami.

Najpierw zbieramy listę chętnych kierowców którzy w przeciągu kilku najbliższych tygodni chcą zmienić pracę i pracować bliżej granicy w stabilnej firmie. Następnie po ok. miesiącu lub okresie wypowiedzenia będą mogli rozpocząć pracę w REMONDIS Niemcy.

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą do wysłania nam swojego CV na adres office@vreespol.pl

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego w godzinach 6:00 – 15:00
  • Transport różnych odpadów zgodnie z wytyczonymi wcześniej trasami
  • Utrzymanie w czystości samochodu oraz naczepy lub kontenerów
  • Przyjazne nastawienie do klientów

Nasze oczekiwania

  • Ważne prawo jazdy kategori CE  z uprawnieniami 95 na przewóz rzeczy i towarów
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – ponieważ będziesz pracował bezpośrednio w niemieckiej firmie ale będziesz miał nasze niemieckojęzyczne wsparcie 24/7
  • Chęć do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie REMONDIS
  • legalną, niemiecką umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
  • pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin na tydzień  z przerwą na posiłek
  • stałe i regularne godziny pracy
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie miesięczne od 2.300,00 € brutto do 3.100,00€ brutto
    ( tj. 7000,00 zł do  10.000,00 zł na rękę)
  • terminowe wynagrodzenie i uczciwa płaca za ewentualne nadgodziny
  • odzież roboczą
  • nowoczesny samochód służbowy (ciągnik siodłowy, wywrotka lub hakowiec z przyczepą).
  • samochód przypisany tylko do jednego kierowcy
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7
  • przyuczenie do wykonywanych zadań na stanowisku pracy
  • bezstresową pracę i stabilne zatrudnienie na wiele lat

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane