umowa o pracę

pełny etat

Wynagrodzenie
10 000 zł brutto miesięcznie

Do nowej branży firmy Vreespol SOLARMEISTERS poszukujemy operatorów minikoparki do wykonywania różnych wykopów pod instalacje światłowodowe, elektryczne i gazowe.

Dołączysz do kilkuosobowej grupy, której zadaniem będzie układanie instalacji elektrycznych, wodnych i gazowych. Praca polega na wykonywaniu wykopów, układaniu w nich instalacji i zakopywaniu wykopu. Następnie poprzez prace nawierzchniowe, np. zagęszczarka i prace brukarskie, należy w miarę możliwości doprowadzić naruszoną wykopem nawierzchnię do stanu poprzedniego.

Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Cała grupa będzie pracowała przy jednym projekcie związanym z układaniem instalacji elektrycznej, wodnej lub gazowej.

Osoby wybrane w rekrutacji pojadą z koordynatorem z firmy Vreespol do przyuczenia do pracy. Na miejscu zostaną przeszkolene z zakresu pracy, obowiązków oraz zadań, jakie będą miały do wykonania. Koordynator jest dostępny 24/7 telefonicznie lub w przeciągu kilku godzin może dojechać na miejsce w celu pomocy przy wyjaśnianiu zadań.

Możliwe jest rozpoczęcie pracy od 30.05.2023.

Do 15. każdego miesiąca otrzymasz wypłatę na konto za przepracowane godziny w euro lub złotych.

Po okresie testowym, ok. 3 miesięce, można otrzymać zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie i już jako pracownik korzystać z większych benefitów oraz wyższego wynagrodzenia.
Proszę pamiętaćn że praca w naszej firmie gwarantuje opłacanie składek w niemieckiej służbie zdrowia (AOK, DAK, BKK-VBU) oraz składek emerytalnych (po 5 przepracowanych latach i osiągnięciu wieku emerytalnego niemiecka emerytura wypłacana bezpośrednio na prywatne konto).
Nasz dział kadrowy wykona za Ciebie wszystkie formalności z dodatkiem rodzinnym Kindergeld (od stycznia 2023 jest to 250 € na dziecko), a dział księgowości rozliczy dla Ciebie podatek i zorganizuje zwrot nadpłaconego podatku. Dlatego też prócz samego wynagrodzenia jest wiele możliwości zwiększenie dochodów.

REKRUTACJA PROWADZONA JEST DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO I LUBUSKIEGO.

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą i zapisy na rekrutację.

Zapisy na spotkania rekrutacyjne:
od poniedziałku do piątku:
od 7:00 do 16:00
tel. 91 402 31 00
email: office@vreespol.pl
po godzinach i w weekendy:
tel: 517 742 709

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

Soboty
Vreespol Sp. z o.o., ul. Chojnicka 50, dawne Sady Trzcińsko- Zdrój, 74-510 Trzcińsko Zdrój

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa minikoparki na projektach koło Rostocka i Neubrandenburga,
  • wykonywanie wykopów pod instalacje podziemne,
  • rozwijanie przewodów ze szpuli za pomocą minikoparki,
  • obsługa minikoparki, ładowarki, zagęszczarki,
  • wykonywanie robót nawierzchniowych i brukarskich.

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w obsłudze minikoparki – nie wymagane uprawnienia,
  • prawo jazdy kategorii B+E lub C+E,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – bez certyfikatu,
  • umiejętność wykonywania wykopów przygotowanych pod światłowody lub linie elektryczne,
  • mile widziane wykształcenie budowlane,
  • chęć do pracy,
  • doświadczenie w wykonywaniu prac ziemnych i brukarskich,
  • umiejętność pracy w zespole.

Poniże umiejętności będą dodatkowymi atutami na tym stanowisku:

  • wykształcenie budowlane,
  • uprawnienia na koparkę lub ładowarkę,
  • doświadczenie w układaniu instalacji elektrycznych, wodnych, gazowych,
  • doświadczenie w pracach ziemnych,
  • jesteś pracowity i lubisz nowe wyzwania.

Oferujemy

  • zarobki od 10 000 zł brutto miesięcznie (przy pełnym etacie),
  • 5-dniowy tydzień pracy,
  • 8-godzinną pracę z przerwą na posiłek,
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy,
  • nowoczesny samochód służbowy,
  • powrót do domu w razie pilnej potrzeby,
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7,
  • dodatki funkcyjne w zależności od kwalifikacji zwiększające zarobki,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • świetną ekipę współpracowników,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • po 3 miesiącach możliwość zatrudnienia na etat bezpośrednio w niemieckiej firmie.

Gwarantujemy:

  • niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech,
  • transport wygodnym, klimatyzowanym busem,
  • zakwaterowanie na miejscu,
  • odbiór z miejsca zamieszkania w niedzielę po południu,
  • dojazd wieczorem na miejsce zakwaterowania,
  • samochód służbowy,
  • powrót do Polski w dniu zakończenia pracy,
  • wolne weekendy,
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane