Niemcy, Schwedt/Oder

5 dni

Czas Trwania Umowy: 5 dni

UWAGA! Praca w miejscowości Schwedt nad Odrą co dzień powrót do domu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do pomocy przy tankowaniu cystern w firmie Verbio.

Gwarantujemy:

  • niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
  • transport z domu do pracy i z powrotem
  • samochód służbowy jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora

Aby aplikować, prześlij swoje CV na adres office@vreespol.pl  lub skorzystaj z formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 517 742 709

Oferta ważna do znalezienia pierwszych 4 osób do pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Pomaganie polskim kierowcom w tankowaniu cystern ciężarowych.
  • Układaniu węży ssawnych między cysterną a zbiornikiem.
  • Podłączanie węży za pomocą złączy zamontowanych na wężach.
  • Płukanie zbiorników za pomocą węża z wodą.
  • Zgarnianie wody i szlamu z podłóg.
  • Sprzątanie miejsca tankowania.

Nasze oczekiwania

  • nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • dyspozycyjność do pracy  w godzinach porannych 6:00 – 18:00 lub nocnych 17:00 do 7:00
  • ubranie robocze
  • staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • pracę sezonową na 5 dni od 15.07. do 19.07
  • obuwie robocze
  • samochód służbowy  lub transport z domu do pracy i z powrotem
  • powrót do domu w razie pilnej potrzeby

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane