Firma VREESPOL poszukuje pracowników do produkcji filtrów medycznych w firmie w okolicach Rostocku. Praca na bardzo czystych halach produkcyjnych w suchym i ciepłym środowisku. Lekka praca na końcu dwóch linii produkcyjnych.

Gwarantujemy:

  • niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
  • transport wygodnym klimatyzowanym busem
  • odbiór z miejsca zamieszkania
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • samochód służbowy na dojazdy do pracy
  • pracę w jednym zakładzie
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora

Oferta skierowana jest do osób zamieszkujących województwo zachodniopomorskie oraz lubuskie.

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą i zapisy na rekrutację.
Zapisy na spotkanie rekrutacyjne od poniedziałku do piątku:
od godz: 7:00 do 18:00
tel. 91 402 31 00
email: office@vreespol.pl

Po godzinach i w weekendy tel: 517 742 709
Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

Środy o godz. 12:00
Vreespol Sp. z o.o.
ul.Chojnicka 50
dawne Sady Trzcińsko- Zdrój
74-510 Trzcińsko Zdrój

Soboty o godz. 10:00

Twój zakres obowiązków

  • produkcja wiązek włókiennych do filtrów
  • pakowanie produktów
  • kontrola jakości produktu końcowego
  • dokumentacja produkcji za pomocą łatwego systemu komputerowego

Nasze oczekiwania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy według systemu obowiązującego w firmie
  • motywacja do pracy w higienicznych warunkach
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zarobki na poziomie 2160,00 € brutto / miesięcznie
  • 8,5-godzinną pracę z przerwą na posiłek
  • 160 godzin pracy w miesiącu
  • fartuch oraz obuwie do pracy
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7
  • terminowe wynagrodzenie
  • świetną ekipę współpracowników
  • szansę zdobycia zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane