Wynagrodzenie
9500-9600 brutto

Poszukujemy pracowników do pracy w gospodarstwach udojowych na terenie całych Niemiec.

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

  • Gorzowie
    Wyższa Szkoła Biznesu, ul. Walczaka 25 , sala nr 5, każdy poniedziałek o godz. 10:00.
  • Pyrzycach
    Pyrzycki Dom Kultury, ul. Plac Wolności 3, piętro -1. (piwnica), sala nr 3, każdy wtorek o godz. 10:00.
  • Trzcińsku-Zdroju
    ul. Chojnicka 50, każda środa o godz. 10:00.
  • Gryfinie
    Cech Gryfino, ul. Szczecińska 19a, parter, sala nr 1a (nowy budynek), 74-100 Gryfino, czwartki o godz. 10:00.
  • Barlinku
    Barlinecki Dom Kultury, ul. Podwale 9, sala konferencyjna, każdy piątek o godz. 10:00.
  • Krzyżu Wielkopolskim
    Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 11, sala szkoleniowa, każda środa o godz. 10:00
  • Reczu
    Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Ratuszowa 27, sala szkoleniowa, każdy wtorek o godz. 10:00

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • 91 402 31 00 (Sekretariat) w godzinach 7:00-16:00 .

Prosimy o uprzednie zapisy na spotkania. W pierwszej kolejności zapraszane będą osoby z listy. Rekrutacja jest prowadzona dla osób z Gorzowa Wielkopolskiego, Trzcińska-Zdroju, Pyrzyc, Szczecina i okolic, Krzyża i Recza.

Twój zakres obowiązków

  • dojenie mechaniczne w zależności od gospodarstwa (karuzela, rybia ość, side by side, swing over, roboty)
  • dbanie o czystość.
  • przygotowywanie krów do dojenia
  • pomoc w obrządku codziennym

Nasze oczekiwania

  • mile widziane prawo jazdy kat. B, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz możliwość podjęcia pracy “od zaraz”,
  • punktualność, przestrzeganie ustalonego czasu pracy,
  • chęć nauki,
  • umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy

Oferujemy niemiecką umowę o pracę, zgodną z wymogami prawa. Pracując w naszej firmie masz możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po 5 latach zatrudnienia na terenie Niemiec. Zapewniamy jedną z trzech niemieckich kas chorych (AOK, DAK, BKK-VBU). Ewentualne, wszelkie szkody zdrowotne zostaną pokryte przez niemieckie ubezpieczenie, które zapewniamy każdemu pracownikowi. Ma on możliwość korzystania z bezpłatnej pomocy lekarskiej w dogodnym dla siebie terminie, bez kolejek do specjalistów.

Już po pełnym przepracowanym miesiącu, osoby posiadające dzieci mogą się ubiegać o Kindergeld w wysokości ok. 250 Euro na każde dziecko. Jako firma pomagamy w uzyskaniu tego zasiłku.

Rozumiemy, jak ważny jest kontakt z bliskimi. Dlatego oferujemy dogodny system pracy, w rytmie 7 lub 14 dni pracy oraz 7 lub 14 dni wolnego. Decydując się na pracę w naszej firmie nie musisz martwić się o zakwaterowanie ani transport. Nasi kierowcy odbiorą Cię spod domu i dowiozą na miejsce, gdzie będzie czekał na Ciebie nocleg w komfortowych warunkach.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane