Firma VREESPOL poszukuje pracowników na stanowisko elektryk zakładowy lub elektrotechnik do firmy SPITZKE z siedzibą niedaleko Neubrandenburg – 2 godziny od Szczecina.

Gwarantujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
  • transport wygodnym klimatyzowanym busem
  • komfortowe zakwaterowanie niedaleko projektu – z osobnym pokojem
  • odbiór z miejsca zamieszkania lub dojazd we własnym zakresie
  • samochód służbowy
  • powrót do Polski w dniu zakończenia pracy
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora
  • jedno miejsce pracy bez konieczności wyjazdów służbowych i podróżowania
  • przyuczenie do powierzonych obowiązków przez doświadczonych pracowników

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, naprawa i wymiana podzespołów elektrycznych w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
  • Utrzymanie ruchu i płynnego działania maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie awarii, diagnozowanie usterek oraz konserwacja urządzeń
  • Praca według norm bezpieczeństwa i przepisów dotyczącej elektrotechniki i elektryki przemysłowej

Nasze oczekiwania

  • dobra znajomość języka niemieckiego – bez certyfikatu
  • doświadczenie w wykonywaniu prac serwisowych urządzeń elektrycznych oraz maszyn produkcyjnych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i weekendy
  • mile widziane wykształcenie w zakresie elektrotechniki lub elektryki przemysłowej

Oferujemy

  • wysokie zarobki dopasowane do Twoich oczekiwań
  • pomoc w uznaniu elektrycznych kwalifikacji zawodowych w Niemczech
  • 5 dni pracy w ciągu tygodnia
  • 8-godzinną pracę z przerwą na posiłek
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7
  • terminowe wynagrodzenie
  • świetną ekipę współpracowników
  • po krótkim okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • możliwość dalszego kształcenia się i zdobycia niemieckich uprawnień elektrycznych

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane