Firma VREESPOL poszukuje pracowników na stanowisko mechanik zakładowy do firmy SPITZKE z siedzibą niedaleko Neubrandenburg – 120km od Szczecina.

Gwarantujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
  • transport wygodnym klimatyzowanym busem
  • komfortowe zakwaterowanie niedaleko projektu – z osobnym pokojem
  • odbiór z miejsca zamieszkania lub dojazd we własnym zakresie
  • samochód służbowy
  • powrót do Polski w dniu zakończenia pracy
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora
  • jedno miejsce pracy bez konieczności wyjazdów służbowych i podróżowania

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac naprawczych (spawanie, rozkręcanie, skręcanie, naprawianie), montażowych i konserwacyjnych na urządzeniach i maszynach załadowczych
  • Konserwacja i utrzymania w dobrym stanie technicznym maszyn do załadunku
  • po przyuczeniu – Diagnozowanie usterek, poszukiwanie i usuwanie awarii na maszynach załadowczych
  • Pomoc przy produkcji poprzez uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa pracy oraz zapewnienie właściwego stanu urządzeń
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi i przyrządów pomiarowych do wykonywania zadań
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym także w weekendy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu, zachowanie gotowości do pracy zespołowej oraz elastyczności w podejściu do wykonywanych zadań

Nasze oczekiwania

  • dobra znajomość języka niemieckiego – bez certyfikatu
  • doświadczenie w wykonywaniu remontów i napraw urządzeń oraz maszyn produkcyjnych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia spawalnicze
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i weekendy
  • mile widziane wykształcenie w zakresie mechaniki przemysłowej, mechatroniki maszyn budowlanych lub rolniczych, technologii spawalnictwa
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • zarobki na start na poziomie 2.800,00 € brutto / miesięcznie tj. ok 8.500 zł na rękę
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • 5 dni pracy w ciągu tygodnia
  • 8-godzinną pracę z przerwą na posiłek
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7
  • terminowe wynagrodzenie
  • świetną ekipę współpracowników
  • po krótkim okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • możliwość dalszego kształcenia się i zdobycia nowych uprawnień

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane