Firma „ VREESPOL” poszukuje operatorów minikoparek i koparek do prac ziemnych w firmie zajmującej się instalacjami elektrycznymi, światłowodami, wodociągami , gazociągami i liniami przesyłowymi w okolicy Neubrandenburg.

Gwarantujemy:

  • niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
  • transport wygodnym klimatyzowanym busem
  • wygodne zakwaterowanie na miejscu (pokoje jednoosobowe)
  • odbiór z miejsca zamieszkania w niedzielę po południu
  • dojazd na wieczór na miejsce zakwaterowania
  • samochód służbowy
  • powrót do Polski w dniu zakończenia pracy
  • wolne weekendy
  • szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora

Twój zakres obowiązków

  • Roboty ziemne tzn. wykonywanie wykopów według dokumentacji pod instalacje elektryczne, telekomunikacyjne, wodne i gazowe.
  • Układanie światłowodów, przewodów niskiego i średniego napięcia, sieci wodociągowej i gazowej – bez ich podłączania.
  • Obsługa koparki, ładowarki, zagęszczarki i łopaty.
  • Wykonywanie wykopów ziemnych pod przewody, instalacje i przeciski
  • Wykonywanie robót nawierzchniowych i brukarskich.
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań oraz dobór odpowiedniego sprzętu.
  • Inne nieskomplikowane zadania jak porządkowanie terenu.

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy na koparkach, minikoparkach – również bez uprawnień
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność wykonywania wykopów i układania kostki brukowej
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na maszynach budowlanych np. koparka, ładowarka, zagęszczarka, skoczek,
  • umiejętność pracy w zespole.

Poniższe umiejętności będą Twoimi dodatkowymi atutami na to stanowisko:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • ukończone wykształcenie w budownictwie
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B+E lub C+E
  • uprawnienia na koparkę lub ładowarkę
  • doświadczenie w układaniu instalacji elektrycznej lub światłowodach
  • doświadczenie w pracach ziemnych i brukarskich
  • jesteś pracowity i lubisz nowe wyzwania

Oferujemy

  • zarobki od 11.000 zł brutto / miesięcznie
  • 5 dni pracy w ciągu tygodnia
  • 9-godzinną pracę z przerwą na posiłek
  • narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • nowoczesny samochód służbowy
  • powrót do domu w razie pilnej potrzeby
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7
  • dodatki funkcyjne w zależności od kwalifikacji zwiększające zarobki
  • terminowe wynagrodzenie
  • świetną ekipę współpracowników
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • po 3 miesiącach możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane