Firma „ VREESPOL” poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko elektryk lub elektromechanik w firmie zajmującej się instalacjami elektrotechnicznymi w okolicy Neubrandenburg.

Gwarantujemy:

  • niemiecką umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w Niemczech,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • transport z domu do pracy i z powrotem,
  • transport do miejsca zamieszkania,
  • zakwaterowanie na miejscu,
  • wdrożenie i szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora,
  • samochód służbowy,
  • wolne weekendy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.
Zapisy na spotkania rekrutacyjne:
– od poniedziałku do piątku:
od godz: 7:00 do 16:00
tel. 91 402 31 00

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w soboty o godz. 10:00 w naszej siedzibie przy ul. Chojnickiej 50, 74-510 Trzcińsko Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • prace instalacyjne w budynkach mieszkalnych i komercyjnych,
  • prace konserwacyjne w kilku zakładach produkcyjnych,
  • prace serwisowe i naprawcze na maszynach i urządzeniach przemysłowych.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie zawodowe jako elektryk lub w podobnym zawodzie, ewentualnie ukończone kursy w zawodzie elektryk lub doświadczenie pracy jako elektryk i elektromechanik,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne, rozumienie techniczne i umiejętność szybkiej analizy instalacji lub problemu,
  • umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy (do prowadzenia samochodu służbowego),
  • mile widziana znajomość projektowania instalacji elektrycznych.

Oferujemy

  • zarobki od 11.500 zł brutto / miesięcznie + dodatki,
  • dodatki funkcyjne w zależności od kwalifikacji zwiększające zarobki,
  • 5 dni pracy w ciągu tygodnia,
  • 8-godzinną pracę z przerwą na posiłek,
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy,
  • polskiego opiekuna dostępnego 24/7,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • zgrany zespół,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • po 3 miesiącach możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio w niemieckiej firmie.

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą,
    zostaw swoje dane - skontaktujemy się z Tobą

    * - pole wymagane