Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pracownikom komfortowe warunki pracy. Na jakie benefity możesz liczyć pracując dla nas?

1. Niemiecka umowa o pracę

Gwarantujemy w pełni legalną niemiecką umowę o pracę. Zatrudniamy uczciwie i zgodnie z obowiązującym prawem. Składki odprowadzane po stronie niemieckiej, więc przysługuje Ci tamtejsza opieka zdrowotna i zwrot podatku. Po przepracowaniu 5 lat nabywasz prawo do ubiegania się o niemiecką emeryturę. Naszym pracownikom należy się również świadczenie Kindergeld (ok. 220 euro na każde dziecko). Oferujemy pomoc zarówno w rozliczeniu podatku, jak i ubieganiu się o należne świadczenia.

2. Dogodny system pracy

Praca za granicą kojarzy się z częstymi i długimi wyjazdami. Vreespol wychodzi temu naprzeciw. Oferujemy komfortowy system pracy 7 dni pracy i 7 dni wolnego lub 14 dni pracy i 14 dni wolnego. Pracujesz tylko 15 dni w miesiącu. Dzięki temu możesz być w domu razem z rodziną.

3. Duży wybór stanowisk bez wymaganego doświadczenia

Vreespol posiada wiele marek, a każda z nich działa w innym obszarze. Zatrudniamy pracowników m.in. gospodarstw rolnych (udojowych, tucznych i uprawnych), magazynowych i branży tekstylnej. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy w pierwszych dniach po przyjeździe.

4. Atrakcyjne wynagrodzenie

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wynoszące ok. 950 euro netto (za 21 przepracowanych dni) oraz od 50 do 150 euro premii za frekwencję.

5. Komfortowe warunki zakwaterowania i transport

Zapewniamy w pełni wyposażone mieszkania (10 euro za dobę), a także transport z domu na farmę i z powrotem (50 euro za przejazd). Z każdym kwartałem opłata za przejazd zostaje zmniejszona, a po półtora roku transport już nic Cię nie kosztuje.