Podjęcie pracy za granicą to bardzo ważna i zmieniająca życie decyzja. Kuszą nas do tego wyższe zarobki i lepsze warunki zatrudnienia, jednak wiele osób wciąż ma obawy związane z wyjazdem. Czy warto wyjechać za granicę do pracy ? W tym artykule rozwiejemy wasze wątpliwości.

Zarobki

Nie od dziś wiadomo, że pracując za granicą możemy liczyć na lepsze stawki, nawet przy pracach typowo fizycznych. Do tego dochodzą różnego rodzaju świadczenia socjalne, które jak najbardziej przysługują również Polakom. Zagraniczne najniższe krajowe często pozwalają żyć komfortowo, a nawet odłożyć trochę pieniędzy. We Vreespol oferujemy bardzo wygodny system pracy 7/7 lub 14/14, dzięki czemu możesz żyć w Polsce, mając niemiecką wypłatę. W przeliczeniu na złotówki zarobisz o wiele więcej niż na takim samym stanowisku w Polsce.

Rozłąka z rodziną

Wiele osób przed wyjazdem za granicę powstrzymuje wizja rozstania z rodziną. Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest to doświadczenie i wychodzimy temu naprzeciw. Oferujemy komfortowy system, którym pracujesz tylko 15 dni w miesiącu. Dzięki temu możesz częściej być w domu i nie odczuwasz rozłąki z najbliższymi.

Rozwój

Podróże kształcą – nawet te w celach zarobkowych. Żyjąc w innym kraju, poznajesz tamtejszą kulturę, zwyczaje i ludzi, którzy często mają inne spojrzenie na świat. Wyjazd za granicę pozwala nabrać dystansu do różnych spraw, a także dowiedzieć się wielu rzeczy o sobie. Być może odkryjesz, że Twoje miejsce na ziemi to niekoniecznie ojczyzna.

Agencja pracy

Wyjazd za granicę wiąże się z wieloma wyzwaniami. Z wieloma kwestiami ciężko jest poradzić sobie samodzielnie, zwłaszcza jeśli nie znamy biegle języka. Dlatego właśnie warto skontaktować się z agencją pracy taką jak Vreespol. Pomożemy Ci skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, szczegółowo objaśnimy warunki umowy, a także zajmiemy się organizacją transportu i zakwaterowania. Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie zatrudnienia.

Podsumowanie

Czy warto wyjeżdżać do pracy za granicę? Zdecydowanie! Jest to z pewnością nie lada przygoda, a także szansa na poprawienie jakości życia zarówno naszego, jak i naszych najbliższych. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto nawiązać współpracę z agencją. Przeprowadzi nas ona przez cały proces rekrutacyjny i pomoże zorganizować wyjazd. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi otwartymi rekrutacjami i aplikowania.