Planując wyjazd do pracy za granicą, trzeba podjąć wiele ważnych decyzji. Jedną z nich jest długość pobytu. Warto jechać na dłużej? A może lepiej nie rzucać się od razu na głęboką wodę i zdecydować się na krótszy, sezonowy wyjazd?

Tak, jak prawie ze wszystkim w życiu – to zależy. Dłuższy wyjazd niesie za sobą większy zarobek, a także poczucie stabilności. Jednak wiąże się z tym dokuczliwa rozłąka, zwłaszcza jeżeli wyjeżdżamy w dalsze zakątki świata i nie mamy możliwości częstych powrotów do domu.

Krótszy wyjazd to więcej czasu w domu z rodziną, ale znacznie mniejszy zarobek. Dla wielu z nas taka niestabilna sytuacja zawodowa może okazać się bardzo stresująca. Nie wiadomo, jak szybko uda nam się znaleźć kolejną pracę, jakie będą warunki i wypłata. Poza tym, jeżeli trafi się na dobrego pracodawcę, zwyczajnie szkoda rezygnować.

We Vreespol możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Oferujemy komfortowy system pracy 7/7 lub 14/14. Dzięki temu możesz pracować za granicą i dobrze zarabiać, mając jednocześnie dużo czasu dla najbliższych. Pracujesz tylko 15 dni w miesiącu. Legalna niemiecka umowa o pracę daje Ci poczucie stabilności i bezpieczeństwa, a także wiele benefitów, takich jak niemieckie świadczenia socjalne.

Zajrzyj do zakładki “oferty pracy” i aplikuj.