Obecnie zatrudniamy prawie 500 osób i mamy ambicje, by każdego roku zwiększać tę liczbę. Dokładamy wszelkich starań, by tworzyć komfortowe i przyjazne środowisko pracy. Zapytaliśmy naszych pracowników, za co cenią sobie pracę we Vreespol i co skłoniło ich do zaaplikowania do nas.

Dogodny system pracy

Zazwyczaj praca za granicą kojarzy się długotrwałą rozłąką i tęsknotą za bliskimi. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i zaoferować naszym pracownikom dogodny system 7/7 lub 14/14. Dzięki temu mogą regularnie wracać do domu i spędzać więcej czasu z rodziną.

Stabilne zatrudnienie

Na rozmowach rekrutacyjnych często słyszymy od kandydatów, że szukają pracy, ponieważ ich poprzednie stanowisko zostało zlikwidowane lub firma zakończyła działalność. We Vreespol miejsc pracy przybywa, a nie ubywa. Nasza firma dynamicznie się rozwija, więc zapotrzebowanie na pracowników wciąż rośnie. Działamy od 30 lat, a nasza pozycja na rynku jest ugruntowana. Gwarantujemy więc stabilność i bezpieczeństwo.

Dobre zarobki

Oferujemy naszym pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, biorąc pod uwagę, że pracujesz tylko 15 dni w miesiącu. Kwota ta rośnie wraz z premią frekwencyjną i obniżaną co kwartał opłatą za transport. Takie zarobki pozwalają komfortowo żyć w Polsce.

Niemiecka umowa o pracę

Mocno podkreślamy to, że wszystkie zatrudnione u nas osoby pracują w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującym w Niemczech prawem. Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę, która niesie za sobą sporo benefitów, m.in. niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, zwrot podatku, prawo do tamtejszej emerytury i zasiłków takich jak Kindergeld. Nasi pracownicy dostają od nas pełne wsparcie w przejściu przez wszystkie niezbędne procedury.

Komfortowe warunki zakwaterowania i transport

Zaczynając pracę u nas, nie trzeba martwić się o transport ani zakwaterowanie. Nasi kierowcy odbierają pracowników spod ich domów i zawożą bezpośrednio do miejsca zakwaterowania. Początkowo wiąże się to z opłatą, ale z każdym przepracowanym kwartałem jest ona obniżana, aż w końcu staje się darmowa. Zapewniamy także komfortowy nocleg w pełni wyposażonych mieszkaniach.